{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Oameni strazi /Directia de Politie Locala Buzau

Astăzi 3 ianuarie 2019.
Am surprins în cartierul micro XIV între Catena si Le Big,un adăpost improvizat al oamenilor străzii.
Semnalez autorităților competente din Buzău(Politia Locala) să se implice în caz,ajutand aceste persoane fără adăpost, pentru a evita eventualele decese din cauza frigului, deoarece sunt oameni nevinovati.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri
Cel mai bun raspuns

Am sesizat cazul Politiei Locale.
Va multumesc !

Mai multe raspunsuri

S-a rezolvat problema.
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente