{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Oprire neregulamentară la farmacia Dona

Buna seara!Poate ar trebui că poliția locală/serviciul rutier sa.și facă un obicei din a patrula pe Unirii Sud,in special pe porțiunea care cuprinde farmacia Dona de lângă oficiul poștal Nr.7.La momentul acesta sunt 5 mașini oprite cu avariile pornite la farmacie,traficul este foarte îngreunat.aceasta problema am supus.o atenției și dispeceratului poliției locale,dar constat cu regret că nu s.a schimbat nimic în educația rutieră a șoferilor.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Este una dintre farmaciile cu program non-stop si de aceea apar blocaje in zona.
Voi solicita Politiei Locale sa intervina pentru disciplinarea conducatorilor auto.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta