{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Parcare pe trotuar BRD Unirii

Domnule primar. Va rog sa montati stalpisori pentru a nu isi mai cocota unii soferi masina in fata blocului, pe calea de acces dintre strada Unirii si Aleea Arinului. Au parcare acolo, dar e cate unul mai cu mot pe care trebuie sa il ocolim cu totii. Este un Matiz BZ07KLJ, daca politia care trece prin zona nu ar fi prea comoda sa se dea jos din masini pe durata deplasarii, ar fi mai bine. Ori ii amendati sa ii usture ori montati stalpi. Ori amandoua. Nu se poate sa trecem pe acolo si sa facem echilibristica din cauza unora certati cu bunul simt.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

In perioada 03.12.2019-06.12.2019 zona la care faceti referire a fost monitorizata, iar autoturismul mentionat in sesizare nu a fost depistat parcat neregulamentar.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare