{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Pericol Blocare Parcare – Dorobanti 2 D1-E19

Stimate Domnule Primar!

In spatele blocurilor D1.D2 & E19, etc, cu intrare din Iulian Dumitrescu este o parcare foarte mare ce are o singura cale de acces.

Pentru prevenirea blocarii singurei caii de acces catre parcarea din spatele blocurilor, D1, E19, etc ( se poate sparge vreo teava, interventii canal, gaze, incendiu …sau parcare neregulamentara) va rugam sa dispuneti eliminarea suportului de batut covoare din imediata apropiere a platformei RER si amenajarea ( asfaltarea ) a unei de acces catre parcarea liniei de blocuri apropiate, ce sunt in vecintateatea strazii Ratesti.

Mentionez ca o data cu amenajarea / asfaltarea a celor cativa metrii patrati ( pentru a realiza aleea de acces ) ati facilita si urmatoarele:

– accesul mult mai usor al masinilor RER la rampa de gunoi ( sunt probleme zilinice cu accesul la platforma mentionata )
– ati permite accesul pietonal catre rampa de gunoi fara sa mai intampinam noroi si gunoaie amestecate cu pamant / noroi!
– ati facilita igienizarea zonei de catre presonalul RER ( zona nu se poate igieniza corespunzator din cauza suprafetei neamenajate )

Pentru a veni in sprijnul Dvs., v-am atasat acateva poze !

Date fiind cele prezentate, va rugam sa dispuneti solutionarea problemei!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Aveti dreptate !
Vom face acest lucru.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


“Batatorul” a fost scos, iar lucrarea se va afce cand vine vremea mai rea.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare