{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


PLIN DE SOBOLANI LA RAMPA DE GUNOI

Domnule Primar, locuie pe Unirii Sud Bl 20A si in fata blocului avem o rampa de gunoi, este plin de sobolani si ziua si noaptea. Daca spal masina si o las in parcare dimineata gasesc numai excremente de sobolani pe ea, nu mai vorbesc ca intra pe la motor si ca se pot inbolnavi copii daca pun mana pe diverese lucruri care intra in contact cu SOBOLANI. Va rog faceti o deratizare.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Se va face o verificare si vom veni cu masuri.
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente