{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Poblema iluminat stradal

Cu tot respectul,
Pe strada Rachitei nr 36, becul se stinge si se reaprinde in mod repetat de 2 ori la fiecare minut, toata noaptea si tot asa de cateva luni incoace, va rog trimiteti pe cineva sa verifice.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

In seara zilei de 29.07.2019 a fost inlocuit becul cu functionare intermitenta din strada Rachitei nr.36.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare