{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Politia Locala

In data de 11.10.2018 am solicitat la numarul politie locale Buzau 0238/955 la ora 17:28 un echipaj al politie locale (disciplina rutiera ) prin care am sesizat faptul ca un tir este parcat pe trecerea de pietoni pe Aleea Industriei in dreptul magazinului Triton (mi-a fost indicat faptul ca nu au la dispozitie decat un echipaj ce este in misiune )am solicitat ca dupa terminarea misiuni sa treaca pe Alea Industriei ,astept de 2 ore si ceva si nu a venit nimeni ,sa nu uit ca am solicitat apelul deoarece era sa se intample un acident grav (doua fete vroiau sa treaca strada si la cativa centimetri a trecut pe langa ele o masina in viteza , le putea fi curmata viata din cauza unui pas in plus,pur si simplu ca sofer nu ai cum sa vezi daca vine vre-un pieton sau nu , sa nu uitam ca se merge doar pe o banda deoarece cealalta este ocupata de tiruri .
Va multumesc pentru timpul acordat .



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nota autor:
Problema a fost rezolvata am primit un raspuns din partea politie locale .

1 Raspuns

Problema a fost rezolvata.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente