{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Probleme iluminat public!

În centru, în spatele blocului de lângă Primăria Buzău, anume Bloc C1(blocul cu „Smile Foto”), Sc.A și Sc.B, iluminatul nu funcționează de 3 zile, fiind afectați 2 stâlpi electrici de o eventuală defecțiune sau sunt arse.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Va comunicam faptul ca in seara zilei de 11.09.2018 au fost remediate defectiunile aparute pe traseul de alimentare cu energie electrica a stalpilor de iluminat public amplasati in parcarea interioara a blocului C1 (Hotel Coroana).

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente