{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Rabla abandonata loc parcare platit

Buna ziua. In parcarea alocata de primarie din spatele blocului 26D strada Viitorului, zace un auto Audi albastru break, numere de Anglia, in vizibila stare de degradare. Este pe unul din numerele platite.
De asemenea, in dreptul aleii de acces din fata blocului 29A se parcheaza un auto SUV cu numar RBL precum si o duba alba de Galati, blocand accesul normal pe alee. Ambele auto sunt parcate permanent acolo, nu e vreo intamplare sau ceva.
Nici nu ati terminat bine strada Viitorului si dubele au rasarit mai ceva ca ciupercile. Cand alocati numere de parcare strazii recent refacute sa scap de stresul acestor legumicultori de bloc? Va multumesc si va asigur ca buzoienii normali va apreciaza munca si eforturile. Succes!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Am dat problemele ridicate spre analiza si posibile rezolvari.
Multumesc pentru aprecieri !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Proprietarul autoturismului la care faceti referire a fost somat in data de 28.05.2020 sa-l ridice de pe domeniul public sau sa intre in legalitate. In conformitate cu prevederile H.C.L. 326/2017, pe strada Viitorului este permisa parcarea autoutilitarelor (dube).
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

BUZĂU - FAPTE ȘI CIFRE,5 iunie 2016 - 5 iunie 2020Constantin Toma, Primarul Municipiului Buzău

Publicată de Constantin Toma pe Joi, 4 iunie 2020

Cauta sesizari

Raspunsuri recente