{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


rabla pe trotuar

Pe bd. Unirii colt cu Patriei, chiar in fata la ACR pe trotuar sunt parcate mai multe masini!
Stiu ca masinile nu au voie sa parcheze pe trotuar, dar la noi trotuarele s au transformat in autostrazi, biciclistii merg pe trotuar ca sunt copii si le e frica sa nu dea masina peste ei pe strada (de sunt si ei copii), desi nu zice nimeni nimic ca ei pot accidenta pietonii. Nu aplicam legea ca de sunt si ei copii sau nepotii nostri, codul rutier il aplicam doar pe sarite cum ne convine!
La locatia mentionata, chiar in fata la ACR pe trotuar (dar am precizat ca demult trotuarele din Buzau sunt de fapt parcari), deci nu e mare problema asta, deci revin la locatia mentionata zace in nesimtire o batrana dacie fabricatie anii 1990 cu ambele roti din fata sparte. Daca ajuta cu ceva are nr. BZ 72 RIO.
Cu sprijinul dvs speram sa redam trotuarele pietonilor!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Politia Locala va actiona.
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente