{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


rable

Pe strada bicaz pe la nr. 16 prin fata e o solenza care are rotile lasate abandonata BZ 04 NPP!
Alte exemple
Pe strada patriei colt cu corbului prin fata pe la nr. 18 pe trotuar direct e o masina cu rotile sparte BZ 81 SYN.
Se poarta in oras stau in alte cartiere si abandoneaza masinile in nesimtire in fata la case pe alte strazi!
Pe str. Lt. col Gheorghe IAcob in spate la spatiul acela de birouri colt cu chiristigii este o parcare!
S a pus o bariera probabil cel cu spatiile de birouri, dar problema e ca blocheaza accesul in parcarea blocului de locatari care se afla in aceeasi curte.
Locatarii de aici pot parca ca le da drumu la bariera altii nu.
Eu nu inteleg cei de la bloc platesc parcare la primarie si au exclusivitate sau cum?



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Vom actiona !
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente