{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


rable abandonate

Pe strada patriei colt cu corbului prin fata pe la nr. 18 pe trotuar direct e o masina cu rotile sparte BZ 81 SYN.
Am facut o reclamatie mai demult cu privire la acest autoturism dar e tot acolo!
Mai vreau sa va aduc la cunostinta ca in noul cartier Orizont langa locul de joaca dinspre blocuri este un autoturism Mazda abandonat care blocheaza un loc de parcare!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Am transmis Politiei Locale sa verifice ambele situatii semnalate.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente