{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Referitor la sesizare rable a lui Marius 79

Domnule primar, doar pentru ca am născut și nu mai mișc mașina reclamata de dl marius 79 BZ04 NPP nu înseamnă că e rabla. În primul rand este în fata porții mele nu e abandonata. În tot orașul sunt astfel de mașini. Probabil domnul nu are unde parca și se gândește sa parcheze în porțile locatarilor. Nu e treaba măgarului de unde băteau oile apa. Faptul ca a venit politia locala la poarta, as vrea sa știu cum v-ați simți dumneavoastră sa vina politia la poarta când toată viata nu am avut nicio problema de când stau pe acea strada.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nota autor:
Iar dacă mașina are rotile lăsate de unde nu am certitudinea ca domnul nu a umblat la ele, căci ele erau umflate. Politia județeană ar face bine sa creeze în curtea instituției locuri de parcare pentru angajați. Strada e veșnic plina de mașini ale angajaților ipj.

1 Raspuns

Sunt obligat sa raspund oricarei sesizari.
Daca totul este legal nu e nicio problema.
O zi buna !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente