{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Remorca degeaba pe domeniul public

Buna ziua. La blocul 26 D, strada Viitorului, in parcarea interioara pe partea dreapta pe sensul spre Patriei, se afla o chestie, ca altfel nu ii pot spune, de ani de zile. Seamana a remorca, dar nu are numere sau alte semne particulare. Atasez imagini, in speranta ca dispare de acolo. Alea sunt sa stea gainile in ele la tara, nu in buricul orasului. Multumesc anticipat!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Vom lua masuri !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare