{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Revenire stadauta nereparata de 4 ani RE RE RE REVENIRE

Staduta nereparata de 4 ani (RE RE RE REVENIRE)
Domnule Primar v-am trimis o sesizare pe data de 24.aprilie 2019 precum ca pe Unirii sud perpendicular cu (noua Aleea Stejarului) este o str cu parcare intre blocuri, un loc de joaca nou modern, dar straduta respectiva este nereparata de 4 ani de zile, rupem masinile zilnic in gropi. Ati raspuns ca trimiteti echipa Urbis sa plombeze gropile, am revenit pe 07.06.2019 cu o alta sesizare in care ati spus ca se termina plombarile in oras si trimiteti o echipa, pe data de 26.08.2019 v-am trimis alta sesizare ca nu a venit nici o echipa, si mi-ati raspuns ca s-a inceput plombarea la straduta care fac referinta, va aduc la cunostinta ca astazi 21.10.2019 REVIN, CA NU S-A ATINS NIMENI DE VRE-O GROAPA. Doar vecini am pus ceva bazarca in cateva gropi. Veniti sa vedeti straduta, URBISUL n-a ajuns.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Parcarea prezinta un asfalt degradat datorita vechimii si necesita asfaltare in intregime. Este cuprinsa in programul de asfaltare parcari pe Fondul de Dezvoltare si Investitii.
Va intra in 2020 in reabilitare.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare