{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


rulota pe domeniul public

Pe str. Transilvaniei pe la nr 315 prin fata este o rulota abandonata.
Va rugam luati masuri!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Politia Locala va actiona !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente