{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


rulota

Pe o straduta mica care nu cred ca are un nume cred ca si ea ar trebui denumita cumva este o rulota abandonata, BZ 08 KOB.
Straduta fara nume este perpendicuara pe str. Vasile Golea si da in Prutului. Chiar pe colt este un viloi mare (pare al natiunilor conlocuitoare venite din India si dezrobite de Kogalniceanu) – asta pt identificare.
Daca triimiteti politia locala sa le spuneti sa fie atenti in zona se consuma alcool la trotuar, porcii se taie in strada, probabil acu si ceva miei, plozii sunt pe strada, pirandele isi muta fustele si ele , e pitoresc!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

O.K.!
Voi trimite Politia Locala acolo si vom identifica si strada pentru a-i pune si un nume !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente