{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


rulote

Am facut cu ceva timp in urma o sesizare cu privire la stationarea ilegala pe domeniul public a 2 rulote In noul cartier Orizont in fata blocului D1 mai incolo de gradinita!
Nu s a rezolvat nimic, rulotele sunt tot acolo si blocheaza accesul in parcare!
Una din ele are numar de Galati, cred ca nu e din Buzau!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Au fost identificati proprietarii celor doua rulote.
In data de 07.11.2018 au fost avertizati in conformitate cu prevederile HCL nr.326/2017 privind masuri edilitar-gospodaresti, administrarea fondului locativ public si privat si alte masuri pentru asigurarea ordinii si curateniei in municipiul Buzau.
Proprietarii si-au luat angajamentul ca in termen de 48 de ore isi vor ridica rulotele de pe domeniul public.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente