{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Semn circulație amplasat gresit

Domnule primar pe strada Progresului la intersecția cu Carpați exista un Stop amplasat la distanta de 30 de metri de capătul străzii.Datorita acestui fapt toate mașinile de Școală de șoferi folosesc aceasta strada că și poligon ,la examen toți agenții de poliție folosesc drept capcana aceasta strada.Dintr-o strada liniștită s-au transformat într-un calvar,noi găsind mașinile zgiriate,lovite.Totul a culminat cu accidentarea mortala a cățelului ,scăpat din către o mașină de școală.Intrucit avem copii minori care mai ies cu bicicletele pe strada va rog aveți în vedere găsirea unei soluții tehnice pentru acest semn de circulatie



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom introduce propunerea dumneavoastra pe ordinea de zi a Comisiei de Rutiera.
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Va comunicam ca au fost luate masuri de reamplasare a indicatorului cu semnificatia „STOP” la intersectia strazii Progresului cu Carpati.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente