{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Solicitare cosmetizare copac

Bună ziua. În fata blocului 21,scara D, de pe Bld. N. Bălcescu, în spatele restaurantului Grand este un copac care a crescut înclinat. Șeful de scara a fost la sediul Primariei pentru a anunță acest lucru și nici pana la aceasta data nu a venit nimeni cel puțin pentru a constata acest lucru. De când au început vijeliile acest copac se mișcă f f tare deoarece este f f înclinat.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom lua masuri.
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


S-au luat masuri de toaletare a arborilor.
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente