{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Solicitare neonorată de Direcția Gospodarie (438)

Domnule Primar cu tot respectul, am depus la registratura de un an de zile, o înștiințare ca pe strada Independentei în zona bariera ieșire și strada Colonel Ion Buzoianu sunt lipsa 3 copaci!
Am să mai depun o solicitare pe 02.12.2020.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom incepe plantari copaci in oras, acum dupa ce s-au finalizat plantarile de stejari din Crang.
Sper sa avem timp sa ajungem si pe col. Buzoianu.
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Au fost plantati 5 arbori !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Cauta sesizari

Raspunsuri recente