{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Strada acces blocat

Bună ziua!

De mai bine de 1 luna, pe strada evidențiată în foto din atasament, (și asa foarte îngustă), sunt parcate o rulota și autoturism, ceea ce blochează practic utilizarea acelei străzi. Situația nu ar trebui sa fie străină echipelor de la Politia Locala, acestea trecând aproape zilnic prin zona, fără a lua însă nicio măsură. Din câte cunosc zona respectiva nu este parcare privata, aceasta fiind un drum public!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom lua masuri.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


In data de 16.09.2020 rulota si autoturismul au fost ridicate de pe domeniul public.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

Cauta sesizari

Raspunsuri recente