{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Strada Armoniei.

Domnule Primar, mă văd nevoit să revin cu o sesizare scurtă, dar importantă. Pe acceași stradă Armoniei, stau de vreun 1 an două rable părăsite, iar trotuarul și strada au fost stricate de lucrările pentru racordarea noului hotel la rețeaua electrică. Pe trotuar sunt niște șanțuri de jumate de metru. Dacă vrem să parcăm mașinile, cei de pe strada nu găsim locuri până la 5-6 după-amiaza. Cu multă stimă, un cetățean al Buzăului.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Proprietarii autoturismelor la care faceti referire au fost somati sa le ridice de pe domeniul public sau sa intre in legalitate. In ceea ce priveste refacerea trotuarului, firma care se ocupa de acest aspect si-a luat angajamentul ca pana la cel tarziu 15.07.2020 sa refaca trotuarul.
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

BUZĂU - FAPTE ȘI CIFRE,5 iunie 2016 - 5 iunie 2020Constantin Toma, Primarul Municipiului Buzău

Publicată de Constantin Toma pe Joi, 4 iunie 2020

Cauta sesizari

Raspunsuri recente