{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Strada Bisca Mare

Domnule primar, am facut mai multe sesizari cu privire la parcarea masinilor pe aceasta strada( Bisca Mica si Bisca Mare) dar nu am primit nici o solutie. Zilnic traficul este blocat de masinile parcate la cafeneaua din zona ori la shawormeria din zona si totodata resturile sunt aruncate in fata caselor noastre. Va rog sa luati in calcul infiintarea unui sens unic acolo dar si sesizarea agentilor de la politia locala pentru a lua masuri in privinta parcarilor neregulamentare(pe stanga si pe dreapta a strazii Bisca) cat si a numeroaselor deseuri de pe strazi.
Va multumesc



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Vom analiza si vom lua masuri in spiritul asteptarilor dumneavoastra !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente