{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Strada Clujului blocata

De peste 10 ani de zile strada Clujului e transformata într-un service auto, in orice moment al zilei ea fiind ocupată de autoturisme avariate care așteaptă să fie reparate. Nu se pot folosi ambele sensuri concomitent, asfaltul este dezafectat iar vizibilitatea scazura la ieșirea spre str. Transilvaniei ii pune in pericol pe cetățeni.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom studia !
Dumneavoastra cum vedeti rezolvarea ?

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Accesul in strada Transilvaniei trebuie sistematizat prin sensuri unice dupa implementarea proiectului de asfaltare. O idee buna, oricum !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente