{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Strada Mioritei Bl. A6- A8

Buna ziua,

Doresc sa aduc la cunostinta mai multe probleme legate in cartierul Mioritei (Bl.A6-A8). Starea drumului este jalnica, ne rupem masinile la propriu.De cand locuiest in zona (27 de ani), nu a fost niciodata asfaltat. Inca o problema este legata de mizeria de la tomberoane. Toti de la casa vin si arunca gunoiul acolo. O solutie ar fi ingradirea sau inlocuirea cu tomberoane subterane. Va rog urgent sa luati masuri pentru ca este inacceptabil ceea ce se intampla.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Vom verifica inca o data si vom veni cu masuri.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare