{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Stradă neasfaltată

Bună ziua! În spatele blocurilor de pe strada Mesteacănului (vis-a-vis de Contactoare)este o strada care face legătura între ITM și Experimentală care nu a mai văzut asfalt de foarte mulți ani. În plus este plină de gropi care nu mai pot fi ocolite de mașini. Vă rog să ne transmiteți când considerați că putem să circulăm în condiții normale și pe această stradă din orașul nostru.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Vom verifica si vom vedea cand va intra in reparatie.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare