{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Strada ocupata/blocata

Buna ziua.

Va rog sa luati masuri pe str Constantin Angelescu (de la intersectia cu Str. Crizantemelor pana in dreptul Pietei de Marfuri Industriale)
Tot segmentul amintit mai sus este plin de carucioare(cei care vand covoare in Piata de Marfuri Industriale) , transpalete , butoaie , lazi , scaune , cutii ,marfa , pubele de gunoi, care au drept scop rezervarea `locurilor de parcare` sau a spatiului din fata magazinului .
Cei de la Politia Locala ar trebui sa treaca zilnic pana oamenii se pun la punct. Sunt multi , dar e posibil ca uneori locurile respective sa fie ocupate de masini.
Ce se intampla acolo , e aproape la limita infractiunii. ( conform cod penal art.339 al.3 )

Va multumesc



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Astept de la Politia Locala un raspuns privind propuneri si masuri pentru imbunatatirea situatiei !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare