{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Strada orizontului nr 167. Groapa in asfalt

Am o sesizare. De un an de zile sa se repare aceastra portiune de drum si este lasat de izbeliste aceasta portiune de cel putin un an de zile. A fost sesizata si politia locala si urbisul si nu s-a facut nimic. A fost trimis imagini si viceprimarului. Rog sa se rezolve problema aceasta . Este pe strada orizontului numarul 167



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

S-au luat masuri de solutionare a sesizarii !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

BUZĂU - FAPTE ȘI CIFRE,5 iunie 2016 - 5 iunie 2020Constantin Toma, Primarul Municipiului Buzău

Publicată de Constantin Toma pe Joi, 4 iunie 2020

Cauta sesizari

Raspunsuri recente