{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Straduta nereparata de 4 ani

Domnule Primar pe Unirii sud perpendicular cu (noua Aleea Stejarului) este o str cu parcare intre blocuri, un loc de joaca nou modern, dar straduta respectiva este nepeticita de 4 ani de zile, rupem masinile zilnic in gropi. Au fost saptamana trecuta cei de la URBIS au plombat Aleea Stejarului, le-am zis sa intre sa repare si acolo si au spus ca lor li s-a spus sa repare doar Aleea Stejarului.
Va rog sa trimiteti o echipa sa plombeze gropile.
Va multumesc anticipat



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Vom trimite Urbis-ul acolo pentru plombari.
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare