{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Trecere puetoni

Am sesizat de nenumarate ori(de trei ori ahenti ai politiei licale),in legatura cu trecerea de pietoni semnalizata(stricata),de pe unirii nord/tess pub. La trecerea de la covrigarie,pe stalp,regulat sunt distruse butianele de presemnalizare! Chiar”urbis” nu mai trece prin zona?!?
Cu respect!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Verificam si luam masuri !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


In data de 12.08.2019 au fost remediate problemele legate de functionarea instalatiei de semaforizare mentionate.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare