{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Trotuar bloc

Buna ziua. Doresc sa va aduc la cunostinta următoarea situație. Pe unirii in spatele blocului P2 exista un trotuar cu stâlpi. Acei stalpi sunt utili pentru a nu atinge marginea balconului mașinile de tonaj sau înălțime mare. Situația a devenit critică odată cu deschiderea a magazinului carrefour. Pentru mai multe detalii ca rog vizualizați pozele.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom studia problema.
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Stalpisorii sunt utili si vor fi mentinuti pe acel trotuar pentru asigurarea accesului locatarilor si pentru aprovizionarea spatiilor comerciale.
Altfel s-ar bloca totul din cauza parcarii masinilor.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente