{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Trotuar

Buna ziua! D-le primar, cu ocazia asfaltarii strazii Aleea Sporturilor, angajatii Urbis au inlocuit si portiuni mici din bordura. Daca in directia Com Fortuna au asfaltat in intregime si trotuarul, in capatul dinspre Sala Sporturilor au lasat groapa in trotuar in latime de 60 – 70 cm si adancime de 40 cm. Am tot sperat ca revin sa remedieze, insa au uitat. Poate le aduceti dvs. aminte. Macar sa puna niste pamant, daca tot au spart cimentul trotuarului! Multumesc.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Am directionat sesizarea dumneavoastra spre conducerea URBIS.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente