{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Trotuare distruse pe unele strazi

Domnule primar ma bucur sa aud ca dupa marea asfaltare pe banii primariei va indreeptati atentia si la totuare (vezi zona industriala sunt portiuni intregi cu trotuare distruse ). Strada Santierului sau asa se nume in dreptul Boromir trotuar distrus si masin parcate pe trotuar. Poate dupa refacere trotuar adptati solutia din fata fostei societati Contactoare – stlpisori ingtropati care impiedica parcarea pe trotuar.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Stiu! Avem o situatie foarte proasta in oras si facem toate eforturile sa asfaltam si trotuarele.
Deocamdata la banii si forta de munca de care dispunem avem deschise mai multe santiere de asfaltare a strazilor si trotuarelor.
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare