{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


tualetare pomi

Bună ziua,
Domnule Primar

Vă aduc la cunoștință că în fața blocului B7,strada slt.(pm)
Dumitrescu Iulian,cartier Dorobanți2,se află doi corcoduși care datorită faptului că nu au fost tualetați niciodată au dezvoltat crengi iar atunci când bate vântul ating firele de inaltă tensiune dar și fațada blocului.
Vă rugăm, dacă se poate,să dați dispoziție la S.C.Urbis-Serv SRL Buzău pentru rezolvarea acestei situații.
Vă mulțumim!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Vom rezolva !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare