{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


SESIZARE!

Bna ziua , domnule primar!
Tin sa va aduc la cunostinta imperios necesar ca in urma lucrarilor de modernizare din centrul orasului , respectiv strada Aleea Trandafirilor,blocurile cu bulina datorita trepidatiilor si excavatiilor facute au suferit multe zdruncinaruri si socuri in structura lor!Blocul B1 SC A, este bloc cu bulina ca mai aproape toate blocurle din aceasta zona!Cele doua ganguri care sunt [dupa parerea mea inutile]ar trebui inchise pe motiv de pericol de prabusire!Sunt un cetatean care va apreciez in munca dumneavoastrasi de aceea domnule primar cred ca odata cu inchiderea acestor doaua ganguri ati face mai multe lucruri deodata.In primul rand ati asigura siguranta in caz de prabusire apoi s ar elimina si pentru cetatenii acestui mini cartier liniste [ mai ales noaptea], ati aduce schimbare si in spatele blocurilor nu numai in fata!
Astept raspunsul dumneavoastra!
Sanatate va doresc!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Vom analiza din punct de vedere juridic si urbanistic posibilitatea inchiderii celor doua ganguri la care faceti referire !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Caută sesizări

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages