{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


VA ROG FRUMOS SĂ REZOLVATI PROBLEMA !

Buna seara! De 4 seri pe Nicolae Bălcescu la blocurile din spatele restaurantului Grand e bezna totală. Ce se întâmplă? Chiar asa nu putem iesi din bloc de frică să nu ne dea in cap? VA ROG FRUMOS SĂ REZOLVATI PROBLEMA ! Multumesc



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom actiona !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


In urma verificarilor efectuate s-a constatat o defectiune (intrerupere) a retelei subterane de alimentare cu energie electrica a stalpilor de iluminat public din zona mentionata.
Am solicitat Electrica-S.D.E.E. Buzau localizarea acestui defect si executarea reparatiilor aferente !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare