{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Vreau iluminat pe strada mea

Bună dimineața
Doresc iluminat pe aleea bujorului, cartier micro14 deoarece suntem in beznă de câteva luni
Vă mulțumesc anticipat



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Voi trimite la fata locului pentru a gasi o solutie privind iluminarea.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


In data de 25.09.2020 au fost finalizate lucrarile de inlocuire a stalpului de iluminat distrus in urma unui eveniment rutier, precum si de reparatii ale retelei de alimentare cu energie electrica a stalpilor de iluminat public amplasati pe Aleea Bujorului.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

Cauta sesizari

Raspunsuri recente