{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Zona -Zona Bazar

De fiecare data cand se ridica gunoiul cad resturi atat lichide cat si materiale din masina de gunoi.
Acestea nu sunt curatate niciodata si miros foarte urat.
Am discutat cu cei de la Rer dar nu s – a intamplat nimic.
Va rog sa luati masurile necesare pentru a nu mai exista acest focar de infecție in centrul orasului, sa nu mai zic aproape de scara blocului.
Va atasez link -uri cu poze de la fata locului :
https://ibb.co/Zxhn8t2

https://ibb.co/crhcqbb

Astept rezolvarea situatiei.
Va multumesc !



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nota autor:
Bloc 2D ,zona Bazar

1 Raspuns

Vom analiza impreuna cu conducerea RER aceasta situatie.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare