Buna ziua! Poate luati in considerare montarea unei oglinzi rutiere la intersecia str Mica cu 1 Dec. Din cauza masinilor parcate, chiar si regulamentar, la intrarea in intersectie venind de pe str Mica, nu ai deloc vizibilitate, ceea ce te obliga sa intri mult in intersectie riscand sa acrosezi un alt autovehicul.
Acest website folosește cookies pentru a îți oferi cea mai bună experiență de naviggare. Informațiile legate de cookies sunt stocate în browser-ul tău și îndeplinesc funcții precum recunoașterea ta atunci cțnd revii pe site-ul nostru și ajutarea echipei noastre pentru a înțelege ce secțiuni din website îți par cele mai interesante sau utile.
Buna ziua! Am constatat acest lucru. Va multumesc pt promptitudine. Este foarte utila oglinda.
Valeriu