Buna seara dnule primar.
Revin cu rugămintea plantarii gardului viu lipsa de la blocul 10D din Dorobanti.
Mi ati spus sa revin cu mesaj la jumătatea lunii octombrie și uite ca va scriu pt a 4 a oara legat de aceasta problema.
Va multumesc !
Acest website folosește cookies pentru a îți oferi cea mai bună experiență de naviggare. Informațiile legate de cookies sunt stocate în browser-ul tău și îndeplinesc funcții precum recunoașterea ta atunci cțnd revii pe site-ul nostru și ajutarea echipei noastre pentru a înțelege ce secțiuni din website îți par cele mai interesante sau utile.