Buna ziua !
Sper ca se glumeste cu mutarea lor in actualul Sediu RAM, dupa ce se inchid birourile actuale !
Va dati seama cum ar fi sa mutati toata imaginea de pe Cuza Voda, direct in centrul orasului, cu fata la bulevardul principal ?!
Seara, cum stau ei toti la baute in strada…, cu rufele atarnate la vedere pe unde vor apuca…, cu puradeii alergand pe jumate dezbracati peste tot, cu zgomotul produs de scandaluri si manele in tot blocul acela.
Numai imaginati-va ! … si apoi speram sa reconsiderati mutarea asta. Sunt alte variante, mult mai bune. Si pentru ei, si pentru noi.
Acest website folosește cookies pentru a îți oferi cea mai bună experiență de naviggare. Informațiile legate de cookies sunt stocate în browser-ul tău și îndeplinesc funcții precum recunoașterea ta atunci cțnd revii pe site-ul nostru și ajutarea echipei noastre pentru a înțelege ce secțiuni din website îți par cele mai interesante sau utile.
Afara cu ciorile astea din centrul orasului care nu contribuie la nimic, dusi la 20km de oras!
Make_money30